Stylowa komoda pod telewizor

komoda rtv szafka glamour

Stylowa komoda pod telewizor

Co kryje się pod pojęciem: stylowa komoda pod telewizor? To zazwyczaj klasyczny drewniany mebel o linearnej formie, nawiązujący w takich detalach jak np. wygięte nóżki, czy dekoracyjne uchwyty, do dawnych stylów: ludwikowskiego, barokowego, art deco.
Może być to na przykład: komoda RTV w stylu glamour, lub szafka RTV w stylu Art Deco, albo szafka pod telewizor w stylu Modern Classic.

Pole­camy wyko­nanie wyjątkowych stylowych mebli rtv na wymiar: komód, szafek, kon­soli – w różnych kolorach, w wysokim połysku lub satynie, także w nat­u­ral­nym kolorze drewna: orzechu, dębie, palisandrze. Polecamy artykuł: Kolory drewna na meblach.

stylowa komoda pod telewizor

Stylowy mebel pod telewizor – może być dużą komodą, która pomieści wszystkie potrzebne sprzęty, z wystarczającą ilością pojemnych szuflad. Natomiast szafka RTV najczęściej wykonywana jest w ten sposób, że dzieli się ją na trzy części: po bokach otwierane drzwiczki, a w środkowej części otwarte półki na sprzęt.

Wykonujemy także całe zabudowy RTV w określonym stylu, także nowoczesne szafki RTV, które wyposażone są w mechanizm chowania telewizora.

Stylowa komoda pod telewizor – galeria:

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych Mebli Stylowych RTV.