Meble RTV – komody, szafki – pod telewizor – w stylu glamour

meble rtv komody szafki w stylu glamour

Meble RTV – komody, szafki – pod telewizor – w stylu glamour

Pra­cow­nia Meblarska Fuchs Fur­ni­ture. Wykonu­jemy meble RTV – komody, szafki pod telewizor – w stylu glam­our – o pięknej giętej linii i wysokim połysku – do salonu, do nowoczes­nego wnętrza, do sty­lowego wnętrza.

Czym charakteryzują się meble wykonane w stylu Glamour?
To przede wszystkim błyszczące powierzchnie, blask, elegancja, dobre gatunki drewna, chromowane lub mosiężne wstawki, kryształowe uchwyty i gałki.
Meble w stylu glamour najczęściej mają zaokrąglone fronty, kształtne, wygięte nóżki, stylowe uchwyty. Inspiracją dla powstania tych mebli są dawne epoki i style: szczególnie styl barokowy oraz styl ludwikowski.

Aby styl glamour nie zdominował danego pomieszczenia, łączy się proste formy z zakrzywionymi liniami.

Dzięki takiemu połączeniu osiągamy wnętrze bardzo wytworne, klasyczne, ale jednocześnie nowoczesne.
Do wnętrza w stylu glamour doskonale pasują szlachetne gatunki drewna takie jak palisander czy orzech wykończone na wysoki połysk, ale może być to także półmat, czyli satyna.
Wspaniale wygląda mebel wykończony w czarnym wysokim połysku z elementami z drewna palisandrowego. Taki mebel to prawdziwa meblowa biżuteria – będzie stanowił wielką ozdobę wnętrza w stylu glamour.

Galeria realizacji:

Meble RTV – komody, szafki – pod telewizor – w stylu glamour.

Szafka RTV glamour czarna z drewnianym blatem

Szafka RTV lub komoda RTV czarna z drewnianym blatem, wykonana jest w głębokiej fortepianowej czerni, blat w okleinie z naturalnego drewna. To połączenie sprawia, że mebel jest niezwykle piękny i elegancki. Błyszcząca powierzchnia na meblu sprawia, że światło „ślizga się” po giętej formie mebla, a drewno na blacie o cudownym usłojeniu i ciepłej barwie – nadaje przytulny klimat wnętrzu.

Szafka RTV glamour – nowoczesny design w sty­lowym wydaniu.

Nowoczesne meble rtv – to komody, szafki pod telewizor lub całe zabudowy RTV, wykonane z zastosowaniem najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół. 
Szafka rtv stylowa Art Deco z zastosowaniem drewna palisandrowego łączonego z matową czernią.
  nowoczesna szafka rtv czarna z drewnem

Więcej w galerii: meble wykonane w stylu Art Deco w nowoczesnym wykończeniu.

W nowoczesnych meblach RTV stosujemy nowoczesne rozwiązania jak np. systemy szuflad z cichym dociągiem, zawiasy z hamulcem lub system drzwi przesuwnych z hamulcem. Takie rozwiązania pozwalają na wygodne użytkowanie mebla.
Meble RTV w stylu glamour wyko­nane w naszej Pra­cowni Meblarskiej Fuchs Fur­ni­ture mogą być wykończone w wysokim połysku lub w satynie, w różnych kolorach, w naturalnej okleinie drewnianej, a nawet z zastosowaniem naturalnej skóry na froncie – jak np. w szafce Piano RTV. Więcej w artykule: Szafka Piano RTV drzwi przesuwne skóra tłoczona.

Szafka z drzwiami przesuwnymi ze skóry tłoczonej

Szafki RTV na wymiar.

Szafka lub komoda pod telewizor i sprzęt RTV wymaga zazwyczaj indywidualnego projektu. Taki mebel powinien być dostosowany do wymiarów sprzętu RTV.
Wykonujemy meble RTV na wymiar.
Każde zmówie­nie trak­tu­jemy indywidualnie.
Do każdego pro­jektu dostar­czamy foto­re­al­isty­czną wiz­ual­iza­cję i dokładny rysunek  z wymiarami mebla.

Mamy pełną kon­trolę nad całym pro­ce­sem pro­dukcji mebla.

Wyjątkowe, ory­gi­nalne meble świet­nie wyglą­dają w salonie. Doskonale wpa­sowują się do sty­lowego oraz nowoczes­nego wnętrza.

Szafki RTV na wymiar wykony­wane są na zamówie­nie, czas real­iza­cji od 8 do 14 tygodni.

Zapraszamy do obejrzenia katalogu naszych mebli RTV.

Galeria: Meble RTV na wymiar