Duże, długie stoły konferencyjne

bardzo duzy dlugi stol konferencyjny

Duże, długie stoły konferencyjne

Nasza Firma zaj­muje się wykony­waniem dużych stołów na wymiar – np. do sali kon­fer­en­cyjnej, biura lub do domu.

Duża sala konferencyjna lub gabinet powinien być wyposażony w wyjątkowy stół, który będzie nie tylko spełniał swe praktyczne funkcje, ale również będzie pięknie wyglądał.
Duży, długi stół konferencyjny może być dopasowany do wystroju już istniejącego wyposażenia wnętrza – wykonujemy stoły w różnych stylach: w stylu nowoczesnym, ludwikowskim, Modern Classic lub Art Deco.
Zapraszamy do zobaczenia Katalogu Mebli – Stoły.
Nasze stoły mogą mieć różne kształty nóg – od prostych po frezowane, toczone czy klasyczne. Dbamy przy tym o właściwe proporcje i ergonomię. Wykonywane przez nas stoły mogą być również dowolnie wykończone: od podstawowych kolorów takich jak biel i czerń, po naturalne drewno – dąb, orzech, jawor, palisander, wypolerowane na wysoki połysk lub o powierzchni satynowej, matowej. Więcej o wykończeniach mebli w artykule: Kolory drewna na meblach.
Stół o długości powyżej 3m ma specjalnie wzmacnianą konstrukcję (metalowe elementy w blacie). W przypadku wykonywania stołu w kolorze czarnym, na blacie może być umieszczone czarne szkło barwione w masie.
Stoły rozkładane, jeśli wymaga tego konstrukcja, wyposażone są w dodatkowe nogi.

W blatach stołów mogą być zamontowane gniazda elektryczne wpuszczane w blat.

Galeria: Duże gabinetowe stoły na wymiar

Praktycznym rozwiązaniem w dużym stole jest zastosowanie jednej nogi („stopy”). Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń – nie ograniczają i nie blokują krzeseł nogi lub stelaże w stole.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – tak aby stół wykonywany na wymiar był dopasowany do potrzeb oraz wymagań klienta.
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem: Jak wybrać rozmiar stołu.

Producent dużych stołów konferencyjnych

Pracownia Meblarska Fuchs Furniture zajmuje się wykonywaniem dużych stołów do sal konferencyjnych.

Wykonamy na wymiar oraz w dowolnym wykończeniu stół do dużej sali konferencyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią realizacji: Stoły na wymiar.

Galeria realizacji: duże stoły konferencyjne