Drewniane meble do łazienki

drewniane meble do lazienki

Drewniane meble do łazienki

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele mebli do łazienki: szafki pod umywalki, komody pod umywalki. Jenak przy wyborze szafki lub komody pod umywalkę należy zwrócić baczną uwagę na materiał, z którego została wykonana dana komoda lub szafka. Nie wszystkie meble nadają się do użytku w łazience. Szczególne warunki, które są obecne w łazience lub pokoju kąpielowym wymagają szczególnych mebli. Meble do łazienki muszą być wykonane z materiałów wodoodpornych, tak aby nadmiar wilgoci nie powodował np. „puchnięcia”, lub zbyt suche powietrze nie powodowało pękania materiału.

Pojawia się następujące pytanie:
Czy można zastosować drewniane meble do łazienki, czy szafka lub komoda pod umywalkę nablatową mogą być w całości wykonana z drewna?

Lite drewno pod lakierem zawsze będzie „pracowało”, a biorąc pod uwagę szczególne warunki panujące w łazience: ciepło i duża ilość wilgoci – tego naturalnego procesu nie sposób uniknąć.

Nasze meble do łazienki są wykonane całkowicie z materiałów wodoodpornych – głównie ze sklejki oraz wodoodpornego mdf. Konstrukcja komody pod umywalkę nablatową – jest przystosowana do montażu instalacji pod umywalką. Szuflady wykonane są ze sklejki. Zastosowane lite drewno jest w konstrukcji mebla oraz do wykonania nóg – w zależności od modelu.
W przypadku mebla pod umywalkę wpuszczaną w blat – konstrukcja górnej szuflady jest odpowiednia do rodzaju umywalki. W przypadku dużych umywalek wpuszczanych w blat – górna szuflada jest zablokowana.
Komoda lub szafka w stylu glamour do łazienki, może być malowana na pełny kolor wykończona na wysoki połysk lub półmat (satyna).

Wysokiej jakości lakier nawierzchniowy tworzy całkowicie wodoodporną powłokę na meblu.

Meble łazienkowe w naturalnej okleinie drewnianej: piękne orzechy i palisandry wspaniale się prezentują na formach okrągłych, ale także na prostych liniach naszych mebli. Polecamy artykuł: Kolory drewna na meblach.

Galeria: Drewniane meble do łazienki

Drewniane meble do łazienki: szafki i komody łazienkowe idealnie wpasowują się do wnętrza stylowej łazienki i nowoczesnej łazienki.
Meble są wykonywane na zamówienie, czas realizacji od 8 do 15 tygodni.

Więcej mebli do łazienki znajdziesz w Katalogu mebli łazienkowych.