Meble łazienkowe na wymiar – Fuchs Furniture – Śląsk

glamour zestaw mebli biale lazienkowe

Meble łazienkowe na wymiar – Fuchs Furniture – Śląsk

Meble łazienkowe na wymiar – wyko­nane w naszej Pra­cowni Fuchs Fur­ni­ture są to wysokiej jakości jednostkowe, oryginalne meble – dopracowane w każdym szczególe. Od projektu po gotowy mebel – na każdym etapie produkcji mamy pełną kontrolę nad całym zamówieniem i poszczególnym meblem.

Zachęcamy do przeczytania artykułu: Jak powstają nasze meble.

Nasza Pracownia Meblarska znajduje się w pięknym miasteczku z bogatą historią – w Pszczynie na Śląsku.

Nasze meble łazienkowe na wymiar – komody, szafki łazienkowe. witryny, słupki – ide­al­nie wpa­sowują się do wnętrza nowoczes­nej jak również sty­lowej łazienki.

Meble łazienkowe na wymiar - Fuchs Furniture - Śląsk

Wystrój wnętrza łazienki to trudne, ale jednocześnie fascynujące zadanie.

W jakim stylu urządzić łazienkę?

Czy będzie to styl Glam­our, Modern Glamour, Modern Classic, Art Deco lub styl nowoczes­ny?

Pokój kąpielowy jest nie tylko łazienką, ale miejscem relaksu, odpoczynku. To także miejsce, które powinno być dobrze zapro­jek­towane i wyposażone – oprócz armatury łazienkowej – w meble, które będą dopełnie­niem tego wyjątkowego wnętrza. 

Meble łazienkowe na wymiar – powinny być wysokiej wysok­iej jakości – wykonane z odpowiednich mate­ri­ałów, wytrzymałych na szczególne warunki jakie panują w łazience.

Szafka łazienkowa lub komoda pod umy­walkę nab­la­tową oraz słupek łazienkowy – to meble, które wykonujemy na wymiar, są wykonywane w całości w naszej Pracowni Meblarskiej Fuchs Furniture.

Oprócz pojedynczych mebli łazienkowych wykonu­jemy całe komplety / zestawy mebli łazienkowych w różnych stylach i w różnym wykończeniu.

Zestaw Mebli łazienkowych w stylu Glamour

Zestaw Mebli łazienkowych w stylu Modern Classic

Zestaw mebli łazienkowych w stylu Art Deco

Wyjątkowe, ekskluzywne, ory­gi­nalne meble łazienkowe – nie tylko świet­nie wyglą­dają w łazience, ale dos­tosowane są do umo­cow­a­nia umy­walek. W komodach pod umywalki nablatowe lub podblatowe, górna szuflada posiada odpowiednią konstrukcję. W plecach mebla są otwory aby można było wykonać odpowiednie podłącza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem mebli łazienkowych.

Meble łazienkowe są wykony­wane na zamówie­nie, czas real­iza­cji od 8 do 15 tygodni.