Jakie meble łazienkowe wybrać?

jakie meble glamour do lazienki wybrac 1

Jakie meble łazienkowe wybrać?

Urządzasz łazienkę lub pokój kąpielowy? Sprawdź nasze meble i zestawy mebli łazienkowych.

Bardzo dobrym wyborem mebla do łazienki jest zastosowanie podwójnej komody pod umywalki nablatowe jak na zdjęciu powyżej: Komoda Piano 2 Podwójna – jest to komoda w stylu Modern Classic – może być ze złotymi lub srebrnymi dodatkami, na nóżkach albo podwieszana.

Od właściwej aranżacji łazienki zależy nie tylko estetyka i funkcjonalność ale również dobre samopoczucie użytkowników.
Poszukujemy gotowego produktu: np. szafki lub komody pod umywalkę – w różnych sklepach – często niestety nie znajdujemy odpowiedniego mebla łazienkowego. Odpowiedzią na ten problem są meble łazienkowe wykonywane na wymiar.
Dzięki możliwości dokładnego sprecyzowania wymiarów, wzoru i sposobu wykończenia, zyskujesz meble, które dokładnie współgrają z twoim wymarzonym wnętrzem łazienki lub pokoju kąpielowego.

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym spędzamy sporo czasu, chcemy wiec aby było to miejsce, w którym można się także odprężyć, odpocząć – po prostu poczuć się komfortowo….

Zastanówmy się czy jednak najlepszym rozwiązaniem nie będzie zakup zestawu mebli do łazienki – na wymiar, dopasowane stylistycznie i kolorystycznie do całości pomieszczenia.

Możemy wykonać komplet / zestaw mebli do łazienki w określonym stylu: Glamour, Modern Glamour, Modern Classic, Art Deco.

Meble łazienkowe wykonywane w naszej Pracowni Fuchs Furniture są z materiałów wodoodpornych – to bardzo ważne, ponieważ łazienka jest pomieszczeniem wymagającym zastosowania odpowiednich, wodoodpornych i wilgocio-odpornych materiałów.

Meble łazienkowe - jakie wybrać?

W poniższej galerii przedstawiamy niektóre z mebli łazienkowych wykonywanych w naszej Pracowni Fuchs Furniture:

Meble łazienkowe – design w małych pomieszczeniach

Łazienki oraz toalety są często najbardziej problematyczne pod względem zagospodarowania przestrzeni. Niewielki metraż, skomplikowana instalacja sanitarna i chęć stworzenia ciekawej aranżacji – jak pogodzić ze sobą to wszystko?

Odpowiednio zaprojektowane meble do łazienki umożliwiają interesujące zagospodarowanie często niewielkiej przestrzeni, oferując przy tym komfort użytkowania.

Zamówienie spersonalizowanego zestawu mebli łazienkowych inspirowanych klasycznym designem to sposób na utrzymanie niezbędnej równowagi pomiędzy wygodą a wyglądem pomieszczenia.

Wybór mebli łazienkowych na zamówienie eliminuje problem z poszukiwaniem elementów wyposażenia wnętrz o odpowiednich wymiarach.

Dzięki możliwości dokładnego określenia wymiarów zamawianych elementów wystroju, bez problemu dostosujesz zestaw mebli do dostępnej przestrzeni łazienkowej i stworzysz odpowiedni design w małym pomieszczeniu.

By bezbłędnie dopasować meble łazienkowe na zamówienie, należy wykonać dokładny pomiar pomieszczenia i określić parametry docelowego wyposażenia.

Galeria mebli łazienkowych: design w małych pomieszczeniach.

Zachęcamy do obejrzenia naszego Katalogu Mebli Łazienkowych.

Meble łazienkowe są wykony­wane na zamówie­nie, czas real­iza­cji od 8 do 15 tygodni.