Ekskluzywne, nowoczesne meble do salonu

nowoczesne meble z lamelami do salonu szafka pod telewizor

Ekskluzywne, nowoczesne meble do salonu

Co kryje się pod pojęciem: „ekskluzywny”, „luksusowy”? Czym powinny charakteryzować się ekskluzywne, nowoczesne meble do salonu?

W ekskluzywnym meblu na pierwszy rzut oka widać jego unikatowość. Widać, że nie jest to mebel wyprodukowany przez maszynę w milionach egzemplarzy. Widać ekskluzywne materiały, jakość wykończenia i rękę fachowca, co czyni taki mebel niepowtarzalnym.

Styl nowoczesny w meblarstwie to przede wszystkim prosta, oszczędna forma i stonowana kolorystyka.

Można powiedzieć, że nowoczesne, ekskluzywne meble do salonu powinny charakteryzować się prostotą, umiarem i elegancją.

W nowoczesnym wnętrzu dobrze prezentują się meble w tradycyjnej bieli lub czerni, ale doskonale pasuje także matowa szarość, antracyt oraz grafit.

Galeria: Ekskluzywne, nowoczesne meble do salonu:

Powierzchnia mebla – może być matowa/półmatowa, ale również błyszcząca – w wysokim połysku. Takie meble cechują się prostotą i elegancją. Do tego dołóżmy dobre gatunki drewna oraz dodatki w postaci chromowanych listew i uchwytów.

W niektórych rozwiązaniach w  meblach nowoczesnych stosuje się szkło. Nie jest to tylko zwykłe szkło bezbarwne, ale również mrożone, witrażowe lub szkło ryflowane.

Podświetlone wnętrze szafki czy witryny – jak w tej  witrynie Piano będzie przyciągało wzrok tworząc dodatkowy element dekoracyjny naszego salonu.

Ekskluzywne, nowoczesne meble do salonu wykonywane są ze szlachetnych materiałów i z wielką starannością.

Polecamy artykuł: Luksusowe meble z drewna do salonu.

Nasze priorytety to jakość produktów i zadowolenie klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mamy pełną kontrolę nad procesem powstawania mebla, dlatego do rąk klienta trafia produkt najwyższej jakości – piękny, a zarazem funkcjonalny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Mebli.