Duża komoda do salonu? Zobacz nasze wzory

wysoka duza biala komoda do salonuglamour

Duża komoda do salonu? Zobacz nasze wzory

Duże komody do salonu? Tak! – W naszej Pra­cowni Meblarskiej Fuchs Fur­ni­ture wykonu­jemy na wymiar duże komody do salonu. 
Komody wykonywane są w różnych stylach: komody w stylu Glamour, komody w stylu Art Deco, oraz nowoczesne komody do salonu.

Duże komody do salonu powinny speł­niać nasze oczeki­wa­nia – co do jakości zas­tosowanych mate­ri­ałów oraz sposobu wykończenia. Nat­u­ralne szla­chetne gatunki drewna, wyszukane uch­wyty meblowe, deko­racje, orna­menty na meblach spraw­iają, że nasze duże komody do salonu są jak kle­jnoty, biżuteria…

Duża komoda z szufladami do salonu

Przy wyborze komody do salonu należy zastanowić się nie tylko nad stylem i kolorem mebla, ale także nad wielkością komody. Duża komoda w niewielkim salonie będzie przytłaczająca, natomiast zbyt mała w dużym salonie okaże się niewypałem. Przy planowaniu rozmiaru komody warto posłużyć się szablonem. Najprościej jest wykonać taki szablon w skali 1:1 np. ze sztywnej tektury (szerokość x głębokość). Taki szablon kładziemy w miejscu, w którym planujemy umieścić komodę. Ten niewielki zabieg pomaga wyobrazić sobie rzeczywiste rozmiary przyszłego mebla.
Przy wyborze rozmiaru komody duże znaczenie ma forma: prosta komoda ma formę prostopadłościanu – w tym przypadku nietrudno wyobrazić sobie mebel we wnętrzu salonu. Inaczej jest w przypadku komody o nieregularnym, organicznym kształcie. Dzięki zaokrągleniom duża komoda w salonie wydaje się lżejsza i delikatniejsza.

duza komoda glamour do salonu

Nasze duże komody do salonu charak­teryzują się ory­gi­nal­nym, pięknym ksz­tałtem, a także wysoką jakoś­cią wykonania i staran­nym wykończeniem.

Jeśli zależy nam na meblach, które we wnętrzu spowodują wraże­nie luk­susu, ale też będą funkcjon­alne i dobrze wyko­nane – zachę­camy do zapoz­na­nia się z naszą ofertą dużych komód do salonu.

W poniższej galerii prezentujemy niektóre z naszych realizacji dużych komód do salonu.

Więcej można zobaczyć w zakładce: Kolekcje.

Nasze meble – między innymi komody, szafki, witryny – wspaniale prezentują się także w takich wnętrzach jak: jadalnia, syp­i­alnia, łazienka, biblioteka.

Zapraszamy do obejrzenia Katalogu Mebli.