Duże białe szafy

duza szafa ze szklem ryflowanym i szprosami

Duże białe szafy

Przedstawiamy realizacje dużych szaf do sypialni, holu, przedpokoju lub szafa do garderoby.
Duża szafa do pomieszczenia najczęściej malowana jest na biały kolor – jest to biały wysoki połysk lub biały półmat. Szafa biała może być wykonana z różnymi dodatkami i elementami, które nadają szafie stylu i lekkości np. geometryczne szprosy i listwy, lustra, przeszklenia i oświetlenie. Dzięki tym zabiegom duże szafy nabierają finezji i delikatności, a w pomieszczeniach o niewielkich rozmiarach, takich jak np. przedpokój, dzięki zastosowaniu luster lub szkła – duża szafa nie jest ciężkim przytłaczającym meblem ale pięknym dekoracyjnym i funkcjonalnym elementem wystroju wnętrza.
Wszystkie nasze szafy wykonujemy ściśle według projektów: klient przed realizacją otrzymuje dokładny projekt wraz z fotorealistyczną wizualizacją.
Uzgodnienia dotyczące realizacji szafy, takie jak np. środki, oświetlenie, zastosowane rozwiązania techniczne, uchwyty – są szczegółowo opracowane, nanoszone na projekt i zatwierdzane przez klienta.
Duża biała szafa może być meblem wolnostojącym lub w zabudowie.
W przypadku tego drugiego rozwiązania szafa zabudowana jest od podłogi do sufitu – gdzie w końcowym montażu górny gzyms w mieszkaniu wieńczy także zabudowaną szafę, tak jak na zdjęciu poniżej:

Duża szafa z lustrem zabudowa przedpokoju

Zapraszamy do obejrzenia galerii realizacji:

Duże białe szafy

Nie zawsze jest potrzeba aby wykonać całą szafę lub zabudowę wnęki. Czasem wystarczy wymienić fronty w już istniejącej szafie lub zabudowie. Oferujemy wykonanie Frontów do szaf
Zapraszamy do kontaktu.