Duże białe szafy

Duża biała szafa sypialniana ze szkłem ryflowanym

Duże białe szafy

Przedstawiamy realizacje dużych szaf do sypialni, holu, przedpokoju lub szafa do garderoby.
Duża szafa do pomieszczenia najczęściej malowana jest na biały kolor – jest to biały wysoki połysk lub biały półmat. Szafa biała może być wykonana z różnymi dodatkami i elementami, które nadają szafie stylu i lekkości np. geometryczne szprosy i listwy, lustra, przeszklenia i oświetlenie. Dzięki tym zabiegom duże szafy nabierają finezji i delikatności, a w pomieszczeniach o niewielkich rozmiarach, takich jak np. przedpokój, dzięki zastosowaniu luster lub szkła – duża szafa nie jest ciężkim przytłaczającym meblem ale pięknym dekoracyjnym i funkcjonalnym elementem wystroju wnętrza.
Wszystkie nasze szafy wykonujemy ściśle według projektów: klient przed realizacją otrzymuje dokładny projekt wraz z fotorealistyczną wizualizacją.
Uzgodnienia dotyczące realizacji szafy, takie jak np. środki, oświetlenie, zastosowane rozwiązania techniczne, uchwyty – są szczegółowo opracowane, nanoszone na projekt i zatwierdzane przez klienta.
Duża biała szafa może być meblem wolnostojącym lub w zabudowie.
W przypadku tego drugiego rozwiązania szafa zabudowana jest od podłogi do sufitu – gdzie w końcowym montażu górny gzyms w mieszkaniu wieńczy także zabudowaną szafę, tak jak na zdjęciu poniżej:

Duża szafa z lustrem zabudowa przedpokoju

Zapraszamy do obejrzenia galerii realizacji:

Duże białe szafy

Nie zawsze jest potrzeba aby wykonać całą szafę lub zabudowę wnęki. Czasem wystarczy wymienić fronty w już istniejącej szafie lub zabudowie. Oferujemy wykonanie Frontów do szaf
Zapraszamy do kontaktu.