Meble łazienkowe na wymiar

rok temu

meble łazienkowe na wymiar

Pokój kąpielowy jest nie tylko łazienką, ale miejscem relaksu, odpoczynku. To także miejsce, które powinno być dobrze zapro­jek­towane i wyposażone – oprócz armatury łazienkowej – w meble, które będą dopełnie­niem tego wyjątkowego wnętrza. Komody, kon­sole, szafki, nowoczesne diza­jn­er­skie meble łazienkowe w stylu glam­our – w różnych kolorach oraz różnych wzo­rach. Wykonu­jemy meble łazienkowe na wymiar – w nowoczes­nym diza­jnie, wykońc­zone na wysoki połysk, mat lub trady­cyjnie zachowu­jąc nat­u­ralny kolor drewna. Mate­ri­ały które są zas­tosowane do wyko­na­nia mebli łazienkowych na wymiar są wodoo­d­porne. Posi­adamy nowoczesne urządzenia oraz niezbędne umiejęt­ności, które w efek­cie dają wyjątkowy, niebanalny produkt.

Wyjątkowe, ory­gi­nalne meble łazienkowe – nie tylko świet­nie wyglą­dają w łazience, ale dos­tosowane są do umo­cow­a­nia umy­walek. Meble te mogą stanowić także wys­trój salonu, syp­i­alni, jadalni…

Meble łazienkowe na wymiar

Komoda Sim­ply

Zaletą mebli łazienkowych wykony­wanych na zamówie­nie jest to, że są dos­tosowane do potrzeb i wyma­gań klienta – w tym przy­padku konieczne było schowanie w szafce kuwety dla kota. Na dole jest szafka z otwier­anymi drzwiczkami, górna część tego mebla wyko­rzys­tana jest jako pojem­nik na pranie.

Szafa Max z dużym chro­mowanym ornamentem

Szafa Max


Meble łazienkowe pod umywalki

Więcej na:

Meble łazienkowe

Kon­takt

meble­lazienkowe